Budowa domów od projektu do realizacji – Łódź

Rzetelna obsługa

Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz rzetelne podejście do powierzonych nam prac budowlanych.

Fachowe doradztwo

Każdemu klientowi oferujemy swoje pełne zaangażowanie. Współpracując z nami, możecie Państwo liczyć na przejrzystą komunikację oraz fachową pomoc w każdej sprawie.

Sprawdzone rozwiązania

Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy stale uzupełniają swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi standardami zawodowymi.

Budowa domów – filia Łódź – zakres usług

Z.R.B. mgr. inż. Jarosława Pągowskiego to firma rodzinna i inżynierska powstała w 1991 r. na terenie miasta Stary Chrząstów (województwo łódzkie) z filią w Łodzi. Oferujemy Państwu bogatą ofertę usług związanych z szeroko pojętą budową domów, w tym kompleksowe realizacje obiektów budowlanych mieszkalnych i przemysłowych pod klucz, w stanie surowym, zamkniętym lub otwartym. Zakres usług obejmuje:

  • budowa domów i budynków przemysłowych,
  • budowa i przebudowa obiektów usługowych i przemysłowych,
  • docieplenia i termomodernizacje,
  • wewnętrzne prace instalacyjne,
  • wzmocnienia i wykonanie elementów konstrukcyjnych budynków,
  • hydroizolacje fundamentów, ścian i tarasów.

Przy realizacji prac budowlanych związanych z budową domów zapewniamy bezpłatnie pełnienie funkcji kierownika budowy w ramach wykonywanych usług. Po zakończeniu inwestycji pomagamy zgromadzić niezbędne dokumenty do odbioru końcowego.

budowa domow jednorodzinnych

Nowoczesna budowa domów – zalety

Firma Pągowski zapewnia klientom rzetelne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego projektu oraz możliwość wprowadzenia poprawek do projektu domu. Dodatkowo zawsze przedstawiamy jasny i klarowny cennik przed rozpoczęciem prac. Podczas każdego zlecenia gwarantujemy szybką realizację przy zachowaniu najwyższej jakości działań. Nasi klienci nie muszą się martwić o prawidłowe wykonanie inwestycji, to my przejmujemy odpowiedzialność za cały projekt i realizujemy solidnie budowę.

Nasza specjalizacja to budowa domów m.in. w Łodzi

Budowa domów to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do współpracy na etapie wyboru lokalizacji obiektu, projektu i wstępnego obliczenia kosztu inwestycji. Obszar naszych działań to Łódź i całe województwo łódzkie.

Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych wymaganych przy budowie domu. Działania przeprowadzamy od początku do końca, dzięki współpracy z doświadczonymi fachowcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!