Ekspertyza techniczna/opinia techniczna

Rzetelna obsługa

Ekspertyza techniczna lub opinia techniczna weryfikuje prawidłowość wykonanych robót budowlanych w danym obiekcie, dlatego tak istotne jest, aby ją wykonać z uwzględnieniem dokładności i rzetelności.

Fachowe doradztwo

Nasza wiedza pozwala opierać się na najnowszych technologiach i sprawdzonych rozwiązaniach czerpiąc z doświadczenia nabytego przez lata pracy. W ramach usługi doradczej dzielimy się wiedzą na tematy prawa budowlanego.

Sprawdzone rozwiązania

Opinie techniczne powinny być poparte wiedzą i znajomością rozwiązań budowlanych. To właśnie na nich opieramy się, wydając nasze opinie i ekspertyzy.

Ocena stanu technicznego budynku

Jaka jest różnica pomiędzy ekspertyzą, a opinią techniczną?

Firma budowlana Pągowscy zapewnia profesjonalną ocenę stanu technicznego nieruchomości w zależności do potrzeb i oczekiwań klienta. Korzystając z naszych usług, zyskuje się gwarancję, że inwestycja zakończy się pomyślnie i zgodnie z prawem budowlanym. Do świadczenia usług kierujemy wysokokwalifikowany personel, który dokonuje wizji lokalnej i podejmuje decyzję uwzględniając aspekt prac budowlanych. Służymy pomocą m.in. w ocenie stanu technicznego budynku wydając opinię lub ekspertyzę techniczną:

  • opinia techniczna to ocena stanu budynku wystawiona przez fachowca na podstawie oględzin, doświadczenia eksperta i dostępnej dokumentacji projektowej;
  • ekspertyza techniczna to ocena stanu domu poparta nie tylko wiedzą budowlaną, ale także badaniami i wyliczeniami wytrzymałości jego fundamentów, ścian, stropów i innych elementów konstrukcji, elewacji oraz dachu, zawierająca zalecenia i sposób naprawy ocenianych elementów obiektu budowlanego.
ekspertyza techniczna i opinie

Nasze działania obejmują także czuwanie nad całością dokumentacji technicznej i pozwoleniami na budowę. Pilnujemy, aby dokumenty były prawidłowo wypełnione i wydane. Posiadamy też uprawienia wydawane do kierowania robotami budowlanymi. Tak szeroki zakres działań pozwala nam oferować kompleksowe usługi. Dzięki nadzorowi budowlanemu prowadzonemu przez naszą firmę budowa nieruchomości będzie procesem łatwym i szybkim. Świadectwem naszej pracy są liczne referencje, realizacje i pozytywne opinie klientów.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, zarządcami nieruchomości, wspólnotami mieszkaniowymi. Zawsze stawiamy na profesjonalną usługę opartą na zrozumieniu potrzeb klienta oraz profesjonalizm w każdym detalu.