Przeglądy budowlane – Łódź

Rzetelna obsługa

Przeprowadzając przeglądy budowlane stawiamy na rzetelną i przyjazną obsługę każdego Klienta.

Fachowe doradztwo

Oferujemy fachowe i kompleksowe doradztwo, a także opiekę specjalistów w zakresie przeglądów budowlanych.

Sprawdzone rozwiązania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy proponować rozwiązania, które sprawdzają się na rynku nieruchomości.

Jak często należy wykonywać przegląd budowlany?

Według art. 62 Ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę kontroli w zakresie sprawdzenia stanu technicznego i przydatności do użytkowania.

Przeglądy polegające na sprawdzeniu stanu technicznego wykonuje się co najmniej raz w roku – tzw. przeglądy budowlane roczne (z wyłączeniem obiektów wielkopowierzchniowych, które wg art. 62 p.1.3 powinny podlegać sprawdzeniu co najmniej dwa razy do roku). W trakcie kontroli sprawdzeniu poddane zostają elementy zewnętrzne budynku i instalacji, podatne na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych, a także urządzenia, których zadaniem jest ochrona środowiska oraz instalacje gazowe, przewody kominowe i wentylacja. Natomiast raz na 5 lat powinna być przeprowadzana kontrola polegająca na sprawdzeniu stanu technicznego instalacji elektrycznej i piorunochronnej oraz przydatności do użytkowania, estetyki obiektu oraz jego otoczenia – tzw. przeglądy 5-letnie.

przeglądy budowlane stanu technicznego

Cena rocznego przeglądu budowlanego budynku w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, waha się w zależności od jego wielkości od 450,00 – 1600,00 PLN.

Przy wykonywaniu przeglądów okresowych kompleksowych współpracujemy z uprawionymi kominiarzami, gazownikami i elektrykami. Pomagamy również przy zaprowadzeniu Księgi obiektu budowlanego oraz jej aktualizacji.

Przeglądy budowlane, jakie oferuje nasza firma, wykonywane są kompleksowo i profesjonalnie, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Zapraszamy do współpracy.